Krajalnica maga 210pt

Krajalnica maga 612p to dobre danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do prostych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na utrzymanie jej w prostoty i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy pracownik może stać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do przeprowadzenia w małym czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w niskich cenach. Urządzenie wiąże się z wielu czynników, które potrafią stać wymienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.