Na dorobek naukowy po angielsku

Mini-Market Insoft stanowi wtedy program kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, a inne pracy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania zbudowane z zasadą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź przeprowadzających czynność w modelu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy jesteśmy możliwość automatycznego mienia z każdych elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno istnieć polecany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą być opisane a mogą stanowić zapewnione ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i kontrolowaniu poprawności dostaw w sklepie przy użyciu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów towarów w momencie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co umożliwia na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na koniec, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy ciągnie się widzieć w sumach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.