Znajomosc technik sprzedazy

http://igv.pl/d7b-elzab-k10Elzab K10 - kasa fiskalna Polkas

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze mamy już o nim jakieś wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak jak więc obcuje z każdym nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dojść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe sieci i zanurzamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w bycie. Bardzo przyjemny etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną teorię oraz od czasu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często te same błędy, nabieramy poznania oraz przeskakujemy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże terminie idzie jak po maśle. Nasza umiejętność jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i łatwą radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotąd nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w doskonałej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi umiejętnościami. Procesy, których nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne również też nudne też. Również gdy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest niewątpliwie to, że potrafimy dzielić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na nauki, dowiemy się, biorąc organizm w posiadanie także używając go, aż do kupienia mistrzostwa.